Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,288
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu, hafta başı sosyal alanlar, arkadaş ilişkileriniz adına bir süredir ertelediğiniz görüşmeleri yapmak, uzun süredir görmediğiniz dostlarınızla bir arada olmak ve genel olarak organizasyon ve planlama adına destekleyici enerjiler içinde bulunacaksınız.

Akrep burcu bu hafta

Çarşamba günü gerçekleşecek Yeni Ay sizin adınıza gizledikleriniz, kendinize kalmasını istediklerinizi gösteren alanınızda gerçekleşiyor. Yeni Ay bilinçaltınızda fazlasıyla birikime neden olabilir. Kendinizi ifade etmekte bu süreçte daha fazla zorlanabilirsiniz. 

Bu hafta radikal kararlar almadan, durumları mantık ile ve sakin olmaya çalışarak değerlendirmeye bakın. Çarşamba günü yeni bir konuyla ilgili sizin için önemli bir başlangıca adım atmayın. Harekete geçmek için perşembeden itibaren işlerinizi planlayın. 

Yeni Ay, duygusal ilişkilerinizde daha önce görmediğiniz veya görmek istemediğiniz durumları fark etmenize neden olacağı için, yük olarak gördüğünüz bir ilişki veya kişi ile bağlarınızı koparabilir, ilişkilerinizde kendinize yeni bir sayfa açabilirsiniz. 

Cuma gününden itibaren burcunuza geçecek olan Ay, sizi daha lider ve önde olacağınız enerjiler içinde tutacak. Hafta sonu boyunca bilhassa duygusal alanlarda daha fevri ve olaylara kendi açınızdan bakma eğilimleriniz yükseliyor. 

Sevgili Akrepler, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat