Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 21 - 27 Ağustos 2017 haftası neler yaşayacak?

1,037
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 21 - 27 Ağustos 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 

Öncelikle bu hafta çok önemli bir hafta çünkü 21 Ağustos Pazartesi günü Aslan burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek ve bu Kuzey düğümün üstünde olacak. Bu aynı zamanda bir yeni ay anlamına da geliyor. Siz bu tutulmayı ve yeni ayı kariyer anlamında karşılayacaksınız. İşinizde, kariyerinizde ve toplum üzerindeki sorumluluklarınızda ön plana çıkma, kendi istediğiniz işe kavuşmak adına yeni başlangıçlar yapacağınız ve gökyüzünden bu işe ulaşmak adına kadersel etkiler alacağınız bir dönemdesiniz.

23 Ağustos'ta Güneş burç değiştirerek, Başak burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu sefer de sosyal çevre ve arkadaşlar arasında kendinizi ön plana çıkartmak istiyorsunuz. Gelecekle ilgili yeni planlar kurabilirsiniz. Çalışmalarınızın ve kariyerinizin getirilerini daha rahat toplayacağınız bir döneme giriyorsunuz. 

26 Ağustos'ta ise Venüs burç değiştirerek Aslan burcunda ilerlemeye başlayacak. İşiniz, kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler olabilir. Kendinizi iş alanında daha rahat hissediyor olabilirsiniz. Güzelliğinizle insanlar ve toplum arasında fark yaratacağınız bir döneme giriyorsunuz diyebiliriz. Çalışmalarınızdan, kariyerinizden güzel getiriler sizi bekliyor.  

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat