Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 2016'da sağlık alanında nelere dikkat etmeli?

728
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 2016'da sağlık alanında nelere dikkat etmeli?

2016 yılı Akrep burçları ve yükselen Akrepler adına bağışıklık sistemlerine dikkat etmeleri gereken enerjiler veriyor. Uzun süre burcunuz üzerinden geçiş yapıp, ayrıca retroda kalacak olan Mars nedeniyle özellikle yılın ilk yarısı iltihaplar, enfeksiyonlar, kan değerleri ve kan sorunları, tansiyon, kas ve bağlarla ilgili sorunlara karşı hassas olacaksınız. Ocak ayında burkulmalara, eklemler kaynaklı sorunlara dikkat edin. Mart ile Temmuz arası bağışıklık sisteminizi mümkün olduğu kadar yüksek tutmalı; beslenmenize karşı da hassas olmalısınız. Bu dönem dışarıda yediğiniz besinlerin temiz olduğundan emin olmaya çalışın. 

2016 yılı Nisan ile Temmuz arası karaciğer enzimleri, dolaşım sistemi, kan değerleri ve kan basıncı ile şeker kontrollerini ihmal etmeyin. 20 Şubat ile Temmuz arasındaki Mars transiti sürecinde cerrahi operasyonlar gerekebileceği gibi üreme organları kaynaklı iltihaplara yatkınlık da artabilir. 

Sonbaharda  artan gribal enfeksiyonlar sizi diğer senelere göre daha fazla etkileyebilir ve günlük rutininizi bozabilir. Sonbaharla birlikte bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmeniz gerekebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat