Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 2016'da neler yaşayacak?

4,578
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 2016'da neler yaşayacak?

2016 yılında gezegenlerin yoğun enerjileri ve etkileşimleri ile hareketli bir sene geçirmeye adaysınız. Bu yıl işiniz, kariyeriniz, ailevi konular, ebeveynlerinizle ilgili önemli gelişmeler açısından kontrolünüz dışında ilginç dönüşümlere açık olacaksınız. 

Her yıl olduğu gibi 2016 içinde önemli enerji kapılarını açacak olan tutulmalar, hayatınızdaki hedeflerinizi yeniden revize etmenizi, bazı planları değiştirirken, bazılarını artık sonuçlandırmanızı, kendinize yeni alanlar, yeni ilişkiler, yeni iş kapıları açmanıza tüm bunları yaparken de kişisel olarak dönüşüm enerjilerini de deneyimlemenize neden olacak. 

Kontrolcü bir burçsunuz. Hayatı ve çevrenizi kontrol etmek, şartları sizin belirledikleriniz paralelinde oluşturmak içgüdüsel yönleriniz arasında. Bu yıl gerek dünyevi alanlarda, gerekse ilişki ya da aşk konularında akışta kalmayı, sabretmeyi ve bekleyerek hareket etmeyi de öğrenmek durumundasınız. 

Plan yaparken genel şartların, hem ülkemiz, hem de dünya açısından kaygan olacağını; stabil olmanın, kendi bildiğinizi uygulamanın, herhangi bir durum karşısında inat etmenin, dikbaşlı olmanın çok da fayda getirmeyeceğini bilmekte fayda var. Değişen koşullara uyum sağlamak, aşırı tutku ve agresyon ile hareket etmeden, sakin ve akışta kalarak adım atmak önemli. Sorumluluklarınızın artığı, hem aile alanlarında, hem de iş ve kariyer açısından iş yüklerinizin büyüdüğü zamanlardan geçeceksiniz. Maddi konularda aileniz veya sizin için önemli kişilere destek olmak gerekebilir. 

Parasal kazançlarınızı elde ederken çok çalışarak ve ancak uğraşarak sonuç alabileceğinizi bilmelisiniz. Hak ederek kazanmak, sorumluluk almak, ailenize ve çevrenize de destek olmak durumunda kalmak söz konusu. Tüm gelişmeler sizi büyüterek, yılın sonunda kişiliğinizi ve bakış açınızı geliştirmenize ve en önemlisi de yaşadıklarınızı içselleştirebilirseniz, kendi kişisel yolculuğunuzda önemli deneyimler almanızı sağlayacak.

Kariyerinizdeki zorlanmalar sizi belki de hayatınız boyunca kullanacağınız önemli iş deneyimleri ile tanıştıracak. Uğraşarak kazanabileceğiniz para, maddi alanlarda dikkatli yatırımlar yapmanızı sağlayacak. İlişkilerinizde partnerinizle birlikteliğinizi sınama şansı bulabileceksiniz. 

Bu sene birçok alanda sizi sınama eğiliminde olan enerjiler, gerçekte kişisel yolculuğunuzda sorumluluklarınızla tutkularınız arasında seçimler yaparak gelişmenizi ve kalıcı başarılar da almanızı sağlayacak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat