Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 2 - 8 Şubat 2015 haftasında neler yaşayacak?

922
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 2 - 8 Şubat 2015 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu, bu hafta iş ve kariyer alanlarınızda hareketli bir hafta söz konusu olacak. Çarşamba günü gerçekleşecek dolunay sizin adınıza iş alanlarınızı aktive ediyor. İşinizle ilgili beklediğiniz, özelllikle daha önce başlayan bir konu yeniden gündeme gelerek sonuçlanabilir. Dolunay etkileri duygusal iniş çıkışlarınızı da arttıracağı için üstlerinizle olan ilişkilerinizde fevri tepkilerden uzak olmaya gayret etmelisiniz. İşinizle ilgili yurtdışı bağlantıları, yabancılarla ilgili projeler, seyahat planları, eğitim ve hukuksal konular ile yazı veya yayıncılık alanlarında beklediğiniz, karar almanız gereken durumlar adına da dolunay süreci sizi daha cesur ve kararlı adımlara sevk edebilir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken öncelikle dolunayın yükselteceği duygusal tepkiler adına hassasiyetlerinizi iyi dengelemek olmalı diyebilirim. Aşk hayatınızda sezgisel davranma, durumları kendi açınızdan ele alabileceğiniz bu dönemde karşı tarafın bakış açısını da göz önünde bulundurmaya gayret edin. 


Sağlıkta bu hafta baş ağrıları, strese bağlı uyku sorunları hassas alanlarınız olabilir. Cumadan itibaren ise burç değiştirecek Ay etkileri nedeniyle sosyal alanlarınıza yönelmek iyi gelebilir. 

Sevgili Akrepler, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat