Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

969
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu, haftanın genel teması belirsizliklere açık etkiler barındırmakta. Enerjiler hareket ve agresyon içerirken, koşullar durağan olmayacağı için ne yöne gideceğinize karar vermekte zorlanabilirsiniz. Haftalık etkiler açısından bu hafta başlatmak, sonuç almaya çalışmak, koşulları zorlamak, olayların üzerine gitmek doğru olmaz. Daha çok rutin işlere yönelerek, ev ve aile konularına dönük olmak, yarım kalmış işlerinizi tamamlamaya gayret etmek gerekmekte. 


Pazartesiden itibaren durağan seyrinde bulunacak Merkür, çarşambadan itibaren ise rötara başlıyor. Ev ve aile alanlarınızda etkili olacak bu enerji, evle ilgili konularda yeni bir başlangıcı, başta taşınma, kiralama veya satın alma yapmayı sizin adınıza desteklemiyor. Ev içi tadilat veya dekorasyon planınız varsa, mümkünse beklemeye çalışın. Araştırma yapmak, üzerinden düşünmek için iyi olan haftalık etkiler, düşündüğünüzü veya istediğinizi hayata geçirmek adına destekli değil. Diğer yandan evinizde tesisat ve su kaynaklı sorunlar adına da tedbirli olmak doğru olacak. 

Salı günü gerçekleşecek Yeni Ay etkileri, sizi aile ve ev konularında bir süredir beklettiğiniz ya da üzerinde düşündükleriniz adına harekete geçme isteğinde tutabilir. Ancak Merkür gerilemesi nedeniyle hafta boyunca bir durumu başlatmanın doğru olmadığını unutmadan haftayı planlamaya çalışmalısınız. 

Sevgili Akrepler, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat