Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 19 - 25 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,198
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 19 - 25 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanlar, 


Hafta genelinde Satürn - Uranüs arasındaki 135 derecelik açı aktif olacak. Hafta genelinde kararsızlık, kaygılar ve detaylar ile boğuşacaksınız. 

Özellikle sorumluluk alan ve üst düzey yönetici olan Akrep burçları için karmaşa biraz bol olacak. Proje bazlı işlerde çevrenizdeki çok seslilik kafanız karışırken, kimin haklı kimin haksız olduğunu ayırt etmekte zorlanacaksınız. 

23 Ekim'de burcunuza geçecek olan Güneş, karmaşanın bitmesini ve işlerin kolaylaşmasını sağlayabilir. Kendi öz saygınızı tekrar kazanırken, hedeflerinize ulaşmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Hafta sonu Güneş'in ilk derecelerinde hareket etmesi, eklem ve baş ağrıları çekmenize yol açabilir. 

Unutmayın, artık hayatınızda Satürn'ün etkisi yok. Kazanmak için bundan daha iyi bir döngüde olamazsınız. Gökyüzünün bu desteğini sakın göz ardı etmeyin. 

İlişkiler konusunda Güneş burcunuza geçer geçmez sahiplenme, kıskançlı ve geçmişi irdeleme merakınız artabilir. Hafta sonu birlikte olduğunuz insanla geçmişi konuşmak, detaylandırmak isteyebilirsiniz. Ancak bu çok doğru bir hamle değil. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat