Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

7,857
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu, hafta başı karşı burcunuzda gerçekleşecek yeni ay, ortaklı işleriniz, iş projeleriniz ve partneriniz, eşinizle alakalı konularda yeni gelişmeler getirebilir. Yeni Ay aslında güzel enerjilere sahip bu ay. Ancak yeni ay döneminin Merkür rötarı ve ayın sıklıkla açısız olmasıyla birleşmesiyle başlanan işlerin tamamlanmasının zor olacağını ve koşulların değişebileceğini unutmadan adım atmanız gerektiğini vurguluyor.

Salı günü başlayacak Merkür rötarı parasal konular, bankacılık işleri, krediler ve kredi başvurularıyla ilgili hassas olacağınıza işaret ediyor. Bu konularda önceden başlayan işleriniz birden aktive olabilir. ama bu hafta bankacılık konularıyla, krediler ve benzeri konularda yeni başlangıç veya başvuru yapmasanız iyi olur. Öte yandan mistik veya spritüel konularda çalışmalarınız varsa, bu alanlara yoğunlaşma ve araştırma yapmak adına oldukça desteklisiniz. Farkındalıklarınız artarken, enerjinizi daha çok ruhsal konularda araştırmalara yönlendirmeniz daha doğru olur. Dünyevi alanlarda hafta boyunca hassas olacaksınız.

Bu hafta dikkat etmeniz gereken diğer önemli bir noktada, kazalara, aksiliklere, omuz ve ellerle ilgili sıkıntılara karşı hassas olacaksınız. Teknolojik aletlerle, teknik içerikli makineler açısından da arızalar yaşanabilir. Önemli evraklarınızı yedeklemeniz doğru olur. 
Duygusal konularda perşembeden itibaren rahatlayacaksınız. Haftalık etkiler içinde parasal işlerle, kariyer alanlarında yaşanabilecek aksilikler söz konusu iken, perşembeden itibaren aşk hayatınızda güzel gelişmeler veya sevdiğinizle ilgili sevineceğiniz gelişmeler olabilir. 

Akrep burcu aşkta bu hafta dikkat etmeniz gereken karşı cins ile diyaloglarınız olacak. Kendinizi ifade ederken, aniden gerginleşmek söz konusu olabilir veya günlük konulardaki sıkıntıları sevdiğinize aksettirmeniz olası. Dolayısı ile hafta boyunca iş ile evi veya duygusal hayatınızı iyi ayarlayın ve güncel konuları ilişkinize yansıtmamaya çalışın. 
Sevgili akrepler haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat