Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 16 - 22 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

1,021
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 16 - 22 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar,

Hafta sonunda arkadaşlarınızla sosyalleştiniz, sevdiğiniz kişiyle birlikte vakit geçirdiniz ve artık çalışma vakti geldi. Pazartesi gününe biraz isteksiz ve bitkin düşmüş bir halde başlayabilir, kendi iç sesinizle başbaşa kalmak isteyebilirsiniz. Bu aralıkta yapılacakların listesini çıkarmakta zorlanabilirsiniz. Sanki bir sürü iş var ve "hangisinin altından kalkacağım, hangi biriyle uğraşayım" der gibisiniz. 

Hafta ortasında zorlu etkiler var. Sizler özellikle yakın çevrenizle bir bütün olmuş şekilde yaşıyorsunuz. Onların problemini kendi probleminiz gibi görüyorsunuz ve kendinizi yıpratıyorsunuz bence. Ay'ın almış olduğu zorlu açılar da bu söylediklerimi destekleyecek bu hafta. 

Çalışma ortamınızda da ani, beklenmedik durumlara karşı tedbirli olmalısınız bu hafta. Aslında sizin de sıkıldığınız ve bunaldığınız anlar var fakat bunu değiştirmek için ayağa kalkamıyorsunuz bir türlü. Bence bu hafta bir değişiklik yapma vakti. Sabit fikirlerden arınma ve esnek olmaya geçme vakti sevgili Akrepler.

Hafta sonu cumartesiyi pazara bağlayan gece Yay burcunda bir dolunay meydana gelecek. sizleri para ve maddiyat konularında etkilemeye geliyor. Bu alanı biraz silkeleyecek. Para kazanmak için başka bir yol bulmanız gerekecek.

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat