Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 16 - 22 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,201
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 16 - 22 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanlar,

Aşk yaşamı ile ilgili beklentilerinizi çarşambadan cumartesi gününe kadar rolantiye almanızda fayda var. Çünkü Neptün aşk alanınızda durağanlaşıyor. Aynı zamanda çocuklarınızla ilişkileriniz ve eğlence yaşamınızla ilgili beklentilerinizi de yine çarşamba gününden cumartesiye kadar ertelenebilir. Bu süreçte sadece dinlenmek, hiçbir şekilde iletişimde olmamak isteyeceksiniz. Çünkü bazı hayal kırıklıkları yaşayacaksınız. Ancak cumartesi gününden itibaren hayal kırıklıklarının yerini hayalleri gerçekleştirme isteğine bırakacak. Bütün problemler çözüme ulaşacak. 

Para ile ilişkiniz cumadan itibaren hareketleniyor. Merkür para alanınıza cuma, Güneş ise cumartesi günü yerleşiyor. Yeni anlaşmalarla, yeni sözleşmelerle yeni gelirler kazanmaya başlayacaksınız. Eğer bir iş arayışınız varsa, özellikle cuma günü yeni anlaşamalar yapmaya başlayabilir, işe kabul edildiğinizi öğrenebilirsiniz. Özgüveniniz de bu dönemde yükselecek. Para kazanmaya, anlaşamalar yapmaya başladıkça, mali gelirleriniz hareketlenince kendinize daha fazla güveneceksiniz. Özellikle para ile ilişkili güzel bir hafta bekliyor sizi. Mutlu bir hafta diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat