Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,918
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanlar,

Burcunuzda yolculuk yapan Venüs bu hafta hem Neptün hem de Merkür ile harika bir açı kuruyor. Bu sayede yakın çevrenizden, tam da aradığınız gibi bir insanla bir ilişki kurabilecek, bir aşk yaşayabileceksiniz. Bu hafta hayatınızın odağına romantizm ve duygusallık oturacak.

Alternatiflerden bir tanesi çocuklarınızla ilişki sorunlarınızın çözümü için yakın çevrenizden bir insandan destek almak. Bir başka alternatif aşık olmak. Bir başka alternatif ise müthiş bir proje ortaya koymak. Hem de yine yakınlarınızda bulunan bir insanın yardımı, desteği ile.  

Haftanın ikinci yarısında yakın çevrenizle ilgili sözlü ve yazılı anlaşmalara, sunumlara, projelere dikkat etmeniz gerekiyor. Merkür - Plüton yakınlaşması, iş yaşamınızla ilgili arzu ettiğiniz sonucu alamamanıza neden olacak. Verdiğiniz bazı sözler maalesef daha sonra problem kaynağına dönüşecek. Bu anlamda işe değil, aşka odaklanmanız gereken bir haftadasınız. Üstelik iş yaşamınızla ilgili beklentileriniz gerçekleşmeyeceği için de üzüntü duymamalısınız. Çünkü ilerleyen dönemde gerçekleşmeyen beklentiler çok daha farklı şeylerle yer değiştirecek ve iyi ki olmamış diyeceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat