Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

1,022
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu bu hafta yolculuklar, kişisel planlar adına temkinli olmalısınız. Seyahat düşünceniz varsa, pasaport ve benzeri kontrollerinizi yapın ve kimliğiniz, seyahat evraklarınızı yanınıza aldığınızdan emin olun. Araba ile gideceğiniz uzun bir yolculuk varsa, trafikte temkinli olmak, dikkatinizi iyi toparlamak ve aracınızın teknik kontrollerini önceden yaptırmak yerinde olur.

Haftalık etkiler içinde Çarşamba ve Perşembe günleri duygusal ve zihinsel olarak hassas olabilirsiniz. Çarşamba günü maddi konular ve iş alanlarınızda iletişime dikkat etmek yerinde olur. İş ortaklarınız, müşterileriniz veya mesai arkadaşlarınızla yapmanız gereken toplantılarda konuşma ifade şeklinize özen gösterin.

Perşembe günü gerçekleşecek yeni ay size aileniz ve ev alanlarınızla alakalı konularda yeni sorumluluklar yükleyebilir. Ayrıca eğitim, yurtdışı bağlantılarıyla ilgili üzerinde düşündüğünüz projeleriniz adına da hareketlenme söz konusu. Ancak Bu hafta başlangıçlar adına Perşembe 14.25 ile 17.26 arası ayın boşlukta olması nedeniyle temkinli olmak, yeni bir işi hayata geçirmemek gerekmekte.  Perşembe gününü iş planlarınızda  rutin konulara ayırmaya çalışın. Bu hafta iş alanlarınızda Cuma günü uygun etkiler var. 

Aşk ve duygusal açıdan hassas olacaksınız. Partnerinizle ilişkinizde olayları fazla büyütmeden ele alın karşı tarafın sizinle ilgili beklentisi artabilir. Sevgili akrepler haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat