Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 13 - 19 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

1,750
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 13 - 19 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 

Pazartesi günü Akrep burcunda Venüs - Jüpiter kavuşumu olacak. Yaşamdan çok fazla keyif alacağınız, kendinizi aşırı iyimser hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Güzelliğinizle insanları etkiliyorsunuz. İkili ilişkilerde şanslısınız. Ortaklık kurmak gibi konularda da şans sizinle. Fırsatlar yakalıyorsunuz. Kendi güzelliğinizle insanları etkileyeceğiniz bir haftanın maksimumunu pazartesi günü yaşayacaksınız. 

Çarşamba günü Ay, Terazi burcunda Mars beraber olacak. Ay-Mars kavuşumunun verdiği etki ile beraber içinizde biriktirmiş olduğunuz öfkenin sizi rahatsız edeceği bir haftadasınız. Bugünlerde iç dünyanıza çekilip bilinçaltınızda sizi rahatsız eden konuları analiz ederseniz ve bunları düzeltmek adına eyleme geçerseniz kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. 

18 Kasım Cumartesi günü Akrep burcunda bir yeni ay var. Akrepler için önemli olan konu: Venüs, Jüpiter ve Güneş Akrep burcunda. Burcunuzdaki bu stelyum, (gezegen birikmesi) kendi yaşamınızla ilgili yeni kararlar alacağınız bir döneme işaret ediyor. Bunu cumartesi günkü yeni ayla beraber hayatınızda, yaşamınızda yeni bir döneme başlamak adına yeni atılımlarla göreceksiniz. Güneş, Jüpiter ve Venüs gibi iyicil gezegenlerin burada olması, atacağınız yeni adımlarda size destek olunacağı anlamına geliyor. Güzel fırsatlara açıksınız. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat