Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

1,258
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 

Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda çok güzel gelişmeler olabilir. İlişkiler vasıtası ile yaşamdan keyif aldığınızı, mutlu olduğunuzu hissedeceksiniz. Bu dönemde flörtöz bir ruh halinde olabilirsiniz. Yeni ilişkiler gündeme gelecektir. Çocukları olan Akrepler varsa, çocukları ile ilgili güzel gelişmeler yaşayacaklar. 

Perşembe günü Kova burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Güneş tutulması, kendi bilincimiz ve irademizle çözemediğiniz, eyleme geçmediğimiz konularda gökyüzünden gelen bir ilahi dokunuştur. Tutulma ile bu konular tekrar gündeme gelir. 

Özellikle ev kurmak, yuva kurmak adına birtakım adımlar atabilirsiniz. Taşınması gereken Akrepler varsa, tutulmanın etkisi ile bu süreç başlayacak. Evlenmek, yuva kurmak, ev sahibi olmak, yatırım yapmak alanlarında da güzel etkiler alacaksınız. Aile büyüklerinizden de destek göreceksiniz. 

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Merkür'ün Balık burcuna geçmesi ile beraber kendi fikirlerinizi, görüşlerinizi net bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Konuşmalarınızla insanlar üzerinde etkili olabileceğiniz bir dönemdesiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat