Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,312
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanlar, 


Haftaya Jüpiter - Plüton arasındaki 120 derecelik açı ile başlıyorsunuz. Dolayısıyla kararlı yapınızı çok net ortaya koyabileceksiniz. Özellikle işyerinizdeki otorite figürlerini yönlendirirken zorluk çekmeyecek, uzun zamandır planladığınız fikirleri hayata geçirebileceksiniz.

Taşınma veya alım-satım ile ilgili projeleriniz varsa, bu hafta elinizden tutan Mars, gerçekten desteğiniz esirgemeyecek. 

Haftanın geneline bakacak olursak, Mars - Plüton arasındaki 120 derecelik açı özellikle perşembe gününden itibaren gerçekten büyük açılımlarla size yardımcı oluyor. Perşembe gününden itibaren para ile ilgili sorunlarınızı çözebilir, ailenizde sorumluluklarını yerine getirmeyen kişiler varsa, onlarla uzun konuşmalar yapabilirsiniz.

Cuma gününden Ay Yay burcuna geçiş yaparken, dağınık başlayan hafta sonu ile hem kendinizi biraz daha dinlemiş hissedebilir, hem de düşünce fırsatı yakalayabilirsiniz.

Pazar günü gerçekleşecek Venüs - Neptün karşıtlığı zaman zaman korkularınızı gün yüzüne çıkarsa da, istemediğiniz hiç kimsenin sizinle ilgili bilgi sahibi olmadığını görecek, bilinmesini istemediğiniz şeylerin sır olarak kaldığını fark edeceksiniz. Gizemli yanınızı kontrol ederken bu hafta bilgilerinizi tazeleyeceksiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat