Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

733
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 

Bu hafta yeni yıla başlarken, salı günü Yengeç burcunda bir dolunay var. Bu dolunayın etkilerini hafta boyunca hissedeceksiniz. Dolunayın etkisi sizi duygusal anlamda daha hassas hale getirecek. Yaşam enerjiniz çok yüksek, sosyal medyada aktifsiniz. Uzak akrabalarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Bazen kendinizi gergin hissedebilirsiniz ancak bu gerginliğin ardından güzel farkındalıklar kazanacaksınız. 

Bu hafta gezegenlerin Oğlak burcunda birikmiş olduğunu görüyoruz. Venüs, Güneş ve Plüton Oğlak burcunda. Satürn de Oğlak burcuna yeni geçti. Bu stelyum ile yakın çevreniz ile ilgili sorumluluk alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Eğitim alanında ise başarı yakalayacağınız bir dönemdesiniz. 

Hafta içi etkili olacak bir diğer açı da Akrep burcundaki Mars-Jüpiter kavuşumu. Bu kavuşum ile özellikle kendinizi çok güçlü ve motive hissedeceksiniz. Aynı zamanda iyimsersiniz. Bu dönemde aşırıya kaçan hareketlerde bulunabilirsiniz. Kendi yaşamınızı şekillendirmek adına adımlar atarken bir yandan fırsatlar gelecek. Bu anlamda bu fırsatları değerlendirme zamanı. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat