Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akıllı ütü nedir?

13,328
kez izlendi
Puan: 4.17 / 5
Detaylı Açıklama

Akıllı ütü nedir?

Ütü yapmak ev işleri arasında insanı yoran ve zorlayan bir eylem olarak görülür. Ütülerin tabanı gereğinden fazla ısınıp kumaşı yakabilir ya da taban soğuk kaldığı için ütü su damlatarak kumaşta leke oluşumuna sebep olur. Ütüde son teknoloji olan akıllı ütüler sayesinde bu gibi dertlerin sona ermesi ütü yapanları ve özellikle ev hanımlarını rahatlatabilir.


Akıllı ütülerde sıcaklık ayar tuşu bulunmaz. Ütü tabanında bulunan akıllı çip teknolojisi, kumaşa göre ütü tabanından ve ütüden çıkan buharın sıcaklığını otomatik olarak ayarlar. Böylece kumaşa her zaman en uygun ve etkili sıcaklıkta buhar verilir.

Kumaşa göre otomatik ayarlanan ısı ve buhar sistemiyle ipek, yün, keten gibi ve tüm kumaşları hiçbir ayara gerek kalmadan ard arda ütüleyebilirsiniz.

Akıllı ütülerin hızlı ve güvenli olmasının yanı sıra kuru temizleme ütüleri gibi üstün bir temizleme performans gösterir. 

Akıllı ütüler 6,5 bar yüksek basınç ve 360 gram olan yoğun buhar çıkışıyla, ütüler arasında en yüksek buhar gücüne sahiptir. Bu sayede kumaşı koruyarak kırışıklıkları da normal ütülere göre daha etkili ve hızlı bir şekilde açar. Katlanan çarşaf ve örtülerinizi akıllı ütülerle rahatlıkla ve tek seferde ütüleyebilirsiniz.

Akıllı ütü almayı düşünüyorsanız, piyasada bulunan farklı modeller içerisinden ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat