Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

ACell + PRP uygulamasının faydaları nelerdir?

1,119
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

ACell + PRP uygulamasının faydaları nelerdir?

Birçok kişi saç dökülme problemi yaşıyor. Genetik yatkınlık başta olmak üzere stres, tiroit hastalıkları, kronik rahatsızlıklar, demir eksikliği, kullanılan bazı ilaçlar, kalitesiz beslenme ve kalitesiz ürün kullanımı gibi pek çok sebep saç dökülmesini tetikliyor.
 
ACell + PRP, kök hücrenin modelleme yöntemi ile yeniden taze doku üreterek iyileştirme özelliğini tetikliyor. Ayrıca bu formül sayesinde var olan saçların kalitesi de artarak ileride dökülmesi belirli ölçüde engelleniyor. Saçkıran gibi saç hastalığı olanlarda tedaviye büyük oranda fayda sağlayarak saçlanma meydana geliyor.
 
Tüm bunlara ek olarak, ACell + PRP, saç ekimi için hem hazırlık uygulaması hem de saç ekimi esnasında yara iyileştirici ve saç ekiminin başarısını arttıran bir tedavidir.

ACell + PRP'nin geçmişine baktığımız zaman ABD'de 1999 yılından bu yana yara, yanık ve organ kopmalarında kullanılan bu formül, 2008 yılından bu yana da saç tedavilerinde kullanılmaktadır. İçeriği FDA tarafından plastik ve rekonstrüktif cerrahide güvenle kullanımı için, 510K özel sertifikası ile de onaylanmıştır. Bu onay etkin ve güvenilir olduğunu da kanıtlar.

Ayrıca, ABD'de kullanılan bu uygulamanın ana içeriğinde herhangi bir yan etki bulunmamaktadir.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat