Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

ACell + PRP nedir?

2,871
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

ACell + PRP nedir?

ACell + PRP tüm saç sorunlarının tedavisinde kullanılmak üzere geliştirilen, hücreler arası bağlantıyı sağlayan ekstraselüler matriks, vitaminler, ilaç ve PRP kombinasyonundan oluşan özel bir formüldür.
 
Ekstraselüler matriks, hücreleri biraraya getiren "süper bilgi otoyolu" gibi çalışan ve kök hücrenin modelleme yöntemi ile yeniden doku üretimini tetikleyen bir materyaldir. ACell + PRP, ABD'nin en önemli onay merkezi FDA tarafından plastik ve rekonstrüktif cerrahide güvenle kullanımı için, 510K özel sertifikası ile onaylanmıştır. Bu da etkin ve güvenilirdir anlamına gelir. ABD'de 1999 yılından bu yana yara, yanık ve organ kopmalarında kullanılan bu formül, 2008 yılından bu yana da saç tedavilerinde kullanılmaktadır.
 
ACell + PRP, kök hücrenin modelleme yöntemi ile yeniden taze doku üreterek iyileştirme özelliğini tetikliyor. Ayrıca bu formül sayesinde var olan saçların kalitesi de artarak ileride dökülmesi belirli ölçüde engelleniyor. Saçkıran gibi saç hastalığı olanlarda tedaviye büyük oranda fayda sağlayarak saçlanma meydana geliyor. Saç ekimi için de hem hazırlık tedavisi hem de saç ekimi esnasında yara iyileştirici ve saç ekiminin başarısını arttıran bir tedavi.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat