Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

ACell + PRP ile saç ekimi nasıl uygulanır?

1,676
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

ACell + PRP ile saç ekimi nasıl uygulanır?

ACell + PRP uygulaması için öncelikle kendi kanınızdan elde edilen PRP, vitaminler ve özel ilaçlar ile karıştırılarak bir solüsyon elde ediliyor. Bununla kanda var olan inaktif kök hücre ve büyüme faktörlerini de aktive ederek iyileşme ve doku üretimini hızlandırmak amaçlanıyor. Toplam bir saat süren uygulama, enjeksiyon ve "microneedle" cihazı ile yalnızca tek bir seans uygulanıyor.
 
Uygulanacak bölgeye lokal anestezi yapılarak işlem ağrısız hale getiriliyor. Eğer kişide lokal anesteziye karşı alerji, acıya aşırı hassasiyet veya enjeksiyona karşı fobi varsa sedasyon ile de uygulama yapılabiliyor. Bu durumda bir saat olan toplam uygulama süresi yarım saate düşüyor. Ancak ilk tercih her zaman lokal anestezi oluyor.
 
Enjeksiyon minimal hareketlerle saç foliküllerini hedefleyerek uygulanıyor. Formül foliküler kök hücreleri aktive ederek iyileştirmeyi başlatıyor. PRP'den yani kendi kanımızdan gelen kök hücre ve büyüme faktörlerimizi de aktive ederek tedavinin sonuç vermesini hızlandırıyor. Bu aktifleşen kök hücreler etrafındaki sağlam dokuyu taklit edip modelleme sistemiyle çalışıyor. Bunun  sonucu olarak da saçlarınız etrafındaki sağlıklı folikülleri modelleyerek yayılıyor. Var olan foliküller de daha sağlıklı ve güçlü hale geliyor.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat