Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

ABD'de doğum yapmak için başvuru koşulları nelerdir?

1,012
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

ABD'de doğum yapmak için başvuru koşulları nelerdir?

Amerika'da doğum yapmak için herhangi bir başvuru koşulu yoktur. Anne sağlıklı bir hamilelik dönemi geçiriyorsa ve Amerika'ya seyehat etmesinde sorun yoksa doğumunu Amerika Birleşik Devleri'nde gerçekleştirebilir.

Anne adayının Amerika'da doğum yapabilmesi için Amerikan vizesi almış olması gerekir. Anne adayının turist vizesi alması Amerika'ya gidebilmesi için yeterli olacaktır.

Doğumun Amerika'da gerçekleşmesine karar veren aile kendi başına ya da bir aracı kurum vasıtasıyla Amerika'ya gidebilir.

Çoğu aile Amerika'da doğum kararını gebelikten çok önce verip konuyla ilgili araştırma yapar ancak Amerika'da doğum yapmak için gebelik başladıktan sonra da karar verebilirsiniz.

Amerika'da doğum yapmak için uzmanlar tarafından hamileliğin 12. haftasının tamamlanması önerilir. Bu konuda hizmet sunan firmalar ile 12. ile 20. haftalar arasında görüşülebilir. Sözleşme ve konaklama ile ilgili çalışmalar 20. haftadan sonra yapılmalıdır çünkü gebeliğin 20. haftasında birtakım kritik testler yapılır. Konuyla ilgili somut adımların bu testlerden sonra atılmasında fayda vardır.

Doğum için Amerika'ya giderken belirleyeceğiniz gidiş tarihi gebeliğinizin 32. haftasını geçmemelidir. 32. haftadan sonra yapılan uçak yolculuğu gebe kadın için zorlu olabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat