Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

ABD vizesini kolay almak için hangi belgeler mutlaka olmalı?

25,275
kez izlendi
Puan: 4.85 / 5
Detaylı Açıklama

ABD vizesini kolay almak için hangi belgeler mutlaka olmalı?

Amerika vizesi almak için gerekli belgeler hakkında bilgiye ulaşmanız son derece kolay. Amerikan Konsolosluğu'nun web sitesine girerek gerekli belgelerle ilgili detaylı bilgiyi öğrenebilirsiniz. ABD Konsolosluğu'nun web sitesinde Türkçe sayfalar mevcut. Bu sayfalara tıklayarak istediğiniz bilgiyi elde edebilirsiniz.

ABD vizesi almak için gerekli belgeler- Amerikan vizesi başvuru formu- Amerikan vize başvuru ücretini ödediğinizi gösteren banka dekontu- Mesleğinizi ve işyerinizi gösteren evraklar- Maddi durumunuzu gösteren evraklar

Bu evraklarla birlikte gitmeniz çok önemli. Vize başvurusunda önemli olan kriter Amerika'da temelli kalma gibi bir durumunuzun olmadığını açık bir şekilde gösterebilmeniz. Amerika vizesi başvurusunda ülkenize geri dönmenizi garantileyen evrakların bulunması vize almanızı son derece kolaylaştırıyor. Bu nedenle evlilik cüzdanınızı, mal varlıklarınızı gösteren evrakları ve maaş bordronuzu yanınızda götürmeniz kolaylıkla vize almanız açısından büyük önem arz ediyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat