Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

7. günde göbek eritme için hangi egzersizleri yapalım?

65,947
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

7. günde göbek eritme için hangi egzersizleri yapalım?

7 günde karın kaslarını çalıştırmak için farklı egzersizler yapabiliriz. Göbek eritme egzersizleri için 7. günde hangi egzersizleri yapabileceğinizi videodan izleyebilirsiniz. Öncelikle dirsekler yerde yüstü yatalım. Karın sıkı bir şekilde nefes verirken vücudu yukarıya doğru kaldıralım. Bu şekilde 30 saniye bekleyelim. 


Bu şekilde egzersizi 3 setten 30 saniye şeklinde yapabilirsiniz. Masa şeklinde duralım. Ellerimizin üstünde duralım. Nefes verirken dizimizi karnımıza doğru çekelim. Omuz ve bileğin aynı hizada olması gerekir. Kalçayı yukarı doğru kaldırmayalım. Bu hareketi 3 set 8-12 tekrar şeklinde yapabiliriz. 

Yan pozisyonda yatalım. Bacakları çapraz yapalım. Nefes verirken vücudu hafif içeri doğru çevirelim. Bu hareketi her iki yine 3 set 8-12 tekrar şeklinde yapabiliriz. Oturalım, kollarımızı geriye koyalım. Nefes verirken vücudumuzu yukarı doğru kaldıralım. Bacaklarımızı yukarı doğru kaldıralım. Bu hareketi 3 set 8-12 tekrar şeklinde yapabiliriz. 7 günde göbek eritme için videolarımızı izleyin. Beslenmenize de dikkat etmeyi unutmayın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat