Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2D lazer ile dudak kaldırma ve burun dudak mesafesini azaltma nasıl yapılır?

3,556
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2D lazer ile dudak kaldırma ve burun dudak mesafesini azaltma nasıl yapılır?

2D lazer uygulaması, 3D ve 4D lazer uygulamaları gibi son derece teknolojik bir uygulamadır. İnsan yaşlandıkça, özellikle kadınlar için daha büyük bir estetik problem haline gelen burun ile dudak arasındaki mesafe uzar. Bu bölgedeki kolajenin azalması, destek dokuların aşağı inmesi ile birlikte burun - dudak arasındaki mesafe uzar ve bu durum dudağın daha ince görünmesine yol açar.

2D lazer uygulaması hem ağız içinden hem ağız dışından farklı birkaç tane lazerin ardı ardına uygulanması temeline dayanır. Dokudaki kolajen aktive olarak stimüle olması, buradaki dokuların ısınmasına bağlı olarak uzayan kolajen molekülünün boyunun kısalması, yaşlanan kolajen molekülünün yerine fibrobilastik aktivitenin sağlanması ile birlikte yeni kolajenlerin oluşması ile yoğun ve yaygın anlamda dokunun boyu kısalır, burun ve dudak arasındaki mesafe de daralır. Üst dudak yukarı doğru kalkar. 

2D lazer uygulaması sonucu, dudaklar ince olmasa da daha öncesinde bu mesafenin uzamasına bağlı olarak dudakları ince görünen kişilerde hiç dudak dolgusu uygulamadan, sadece burun-dudak mesafesini daraltıp, dudağı kaldırarak üst dudaklarda daha dolgun bir görüntü elde edilir. 

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat