Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2016'da Başak burcu aşk hayatı nasıl olacak?

2,824
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2016'da Başak burcu aşk hayatı nasıl olacak?

2016'yı Ocak ayındaki Merkür gerilemesi ile karşılıyoruz. Merkür sizi aşk ve ilişkilerle ilgili alanlara yoğunlaştıracak. İlişkileriniz, aşk hayatınızla ilgili toparlamanız gereken durumları mantıkla ele alacak,  kendinizi dönüştürmek isteyeceksiniz. Ocak ayında gerçekleri daha net göreceksiniz. Eski bir sevgili veya aşk tekrar kapınızı çalabilir. Ancak bakış açınız daha net ve mantık çerçevesinde olacak. 

Ocak ayı devam eden ilişkileriniz adına da ilginç gelişmelere açık. Yılın ilk aylarında beraberlikleriniz adına karar alabilir, fark etmediğiniz alanlarla yüzleşebilirsiniz.

Şubat sonunda etkinleşecek Mars enerjisi ile Mart ile Ağustos arasında aşk hayatınız açısından yoğun ve hareketli bir tempoda olacaksınız. Daha net ve aktif olurken düşünmeden hareket etmeye de yatkınsınız. Bu anlamda iletişimi iyi kontrol etmeniz gerekiyor. İkili ilişkilerde kendinizi ifade etme şeklinize özen göstermelisiniz. 

Mars'ın geri harekette olacağı 17 Nisan - 30 Haziran arasında, özellikle kadın Başak burçları için karşı cinsle ilgili ani gelişen durumlar ve olaylar söz konusu. Bu tarih aralığında düşünmeden hareket etmeyin, 17 Nisan - 30 Haziran arasında beraberliklerinizde keskin kararlar almayın. Yılın ilk yarısı ama özellikle Nisan ile Temmuz arasında ilişkiler adına tutkulu davranma eğiliminiz yüksek.

İlişkilere de yansıyan detaycı ve eleştirel bakış açınız, bu sene Nisan - Temmuz arası yükseliyor. Önceden dikkat etmediğiniz veya sizi çok rahatsız etmeyen konulara takılmaya başlayabilirsiniz. Ancak karar vermeden önce iyi düşünmeli, sağduyulu davranmalısınız. 

9 Mart tarihindeki Güneş tutulması sizi ilişkilerde yeni kararlar vermeye itebilir. Mart'ın ikinci yarısı ile Nisan ayı boyunca durumlar sizin dışınızda etkenlerle gelişebilir. Sevgiliniz veya eşinizle ilgili yeni bir durumu fark ederken, bu yeni gelişmeleri mantıklı biçimde ele almak önemli olacak. Bu dönemde hızlı bir gelişme ile yeni bir ilişkiye başlamak, aniden gelişen bir etkileşimi yaşamak, hoşlandığınız birinden beklemediğiniz bir karşılık alarak, kendinizi bir ilişkinin içinde bulmakta söz konusu. 

9 Mart'taki Güneş tutulması etkileri özellikle duygusal gelişmeler açısından 23 Mart Ay tutulması ile tamamlanabilir. Duygusal hayatınızda ani gelişmeler yaşayacak olursanız taşlar 23 Mart'taki Ay tutulması ile oturacaktır. Bu senenin ilk tutulmaları sizi aşk ve ilişkiler adına hızlı gelişmeler içine itebilir. 

Evlilik ve ciddi bir ilişki beklentileri olan Başak burçları ve yükselen Başaklar Venüs'ün evlilik adına desteklediği 1 - 25 Nisan arası ile 25 Ağustos - 20 Eylül arası ciddi adımlarını atabilir. Bu tarihler içinde Nisan ayının diğer gezegen etkileşimleri ile biraz daha karışık enerjiler barındırdığından dikkatli ve akılcı hareket etmeniz gerekiyor. 

2016 yılının ikinci yarısı ve daha çok sonbaharla başlayan süreç ilişkiler ve aşk adına taşların yerine daha net oturacağı, ilk evredeki dalgalı etkilerin durulacağı, daha net kararlar verebileceğiniz ve bu kararları uygulama aşamasına geçmek isteyeceğiniz etkiler söz konusu. Evlilik kararları, ilişkiye başlamak, emin olmadığınız bir birlikteliği bitirme ve yeni bir ilişkiye geçmek veya artık aşkla ilgili bakış açınızı farklı bir açıdan değerlendirmek söz konusu olabilecek. Hatta yılın başında Mart ayında gerçekleşen Güneş tutulması ile ilişkiler açısından hareketlenen duygusal etkileriniz, sonbaharda 16 Eylül'deki son Ay tutulması ile bir anlamda olgunlaşacak. 

Bu yıl hayatınızda genel olarak değişim etkileri öne çıkarken, ilişkiler açısından bakış açınızı yenilemeniz söz konusu. Öncelikle kişisel tercihlerinizin öne çıkacağı ve yılın ikinci yarısı keyif alanlarınızı da önemseyeceğiniz bir süreç var. İsteklerinizi karşı tarafın istek ve arzularıyla örtüştürmek arzusunda olacaksınız.

Hayata ve aşk hayatınıza bakış açısında olgunlaşma, taşların yerine oturması daha çok Ağustos ile birlikte gelecek. Yaz ve bahar aylarının getirdiği karışık duyguları bir anlamda süzme ve dinlenme, kendinizi anlama fırsatı getirirken, sonbaharla birlikte kararlarınızı daha rahat uygulama olanağı yakalayabileceksiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat