Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Yengeç burcunu parasal konularda neler bekliyor?

7,023
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Yengeç burcunu parasal konularda neler bekliyor?

Sevgili Yengeç burcu ve yükselen Yengeçler;


Satürn 23 Aralık'tan 2014 itibaren meslek alanlarınıza geçerken, yoğun çalışacağınız, önemli iş tecrübeleri kazanacağınız bir yıl da sizi bekliyor olacak. Bu yıl elde edeceklerinizi çalışma ve performans göstererek elde etmeniz gerekecek. Bu yıl kariyer alanlarınız kadar günlük yaşantınızı düzenlemek ve organize olmak da önemli olacak. Size bağlı çalışanlar, yardımcılarınız, hizmetlilerinizle ilgili çıkabilecek sorunlar nedeniyle iş yükünüz artabilir. 

2015 yılında Yengeç burcunun para ve kariyer alanı

4 Nisan'da gerçekleşecek Ay tutulması kariyer evinizde gerçekleşiyor. Kariyer alanlarınızda süregelen sorunlar, rahatsızlıklarınız varsa Nisan ayı ve takip eden iki üç aylık dönemde bu durum daha yoğun aktive olabilir. Tutulma kariyer alanınıza bilhassa yükseleni Yengeç olan için hareket getirecek. Süregelen görüşmeleriniz adına sonuçlanma, bireysel haritanızda kariyer alanınızın gücü nispetinde terfi ve benzeri değişimler yaşayabileceğiniz gibi sorunlar varsa bunlarda aktive olabilir. 

Bu yıl 6 Haziran ile 15 Temmuz arasında para alanınıza bulunacak olan Venüs, sizi parasal konularda daha şanslı ve bereketli etkiler içinde bırakıyor. Bu süreçte alacaklarınızı toparlamanız, finansal girişimlerinizin sonuçlarını almak adına verimli olacak. 

22 Haziran ile 20 Temmuz arasında Güneş burcunuzda ikamet ederken, özellikle iş ve kariyer alanlarında kendinizi daha rahat ortaya koyma imkanınız olacak. 

11 Ağustos'tan itibaren, burç değiştirerek iletişim alanınıza geçecek olan Jüpiter; reklam, pazarlama, lojistik, yayıncılık, eğitim, akademik çalışmalar, iletişim içerikli konular, yazarlık, hizmet sektörü, sağlık konularıyla bağlantınız varsa sizi yıl sonuna kadar destekleyerek bu alanlarda önemli atılımlar atmanıza olanak sağlayacak. Farklı iş alanlarınız varsa bile, Ağustos'tan itibaren işinizle ilgili konularda artık harekete geçmek için kendinizi cesur adımlar içinde bulabilirsiniz. Satürn?ün çalışma ve meslek alanlarınızla ilgili yolculuğu elde edeceklerinizi çalışma ve disiplinle verme eğiliminde olacağı için, bu yıl programlı ve organize hareket ederek sonuca ulaşabilirsiniz. 

Venüs rötarının etkin olacağı 25 Temmuz ile 6 Eylül arasında maddi konularda dikkatli olmanız, harcamalarınızı iyi planlamanız önemli olacak. Venüs rötarına lüks tüketim eşyaları, ev ve araba alımlarını, her türlü dekorasyon giderlerinizi denk getirmemeye özen göstermelisiniz. 

2015 yılında Yengeç burcu parasal durumlar

Venüs rötarı boyunca, 25 Temmuz - 6 Eylül 2015 arasında tatil masraflarınızı iyi organize etmeniz, fazla açılmadan bütçelendirme yapmanız doğru olur. Bu yıl en genel hali ile sorumluluklarınızın hem iş alanlarınızda hemde parasal açılardan arttığı bir sene olacak. Kazanç elde etmek adına çok çalışmak söz olurken, yardımcılardan veya destek gördüğünüz size bağlı kişilerden yana sorunlar, sizin kontrolünüz dışında gelişmeler yaşanabileceği için işleri kendi başınıza toparlamak ve başarmak durumunda kalabilirsiniz. 

İnsiyatif alacağınız, önemli tecrübeler kazanacağınız 2015 etkileri sizi terfi ve benzeri durumlarla da daha fazla yükümlülük içinde bırakabilir. 

Sevgili Yengeç burcu, işlerinizin bolluk ve bereket içinde yürüyeceği bir yıl geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat