Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Yengeç burcu sağlık konusunda nelere dikkat etmeli?

3,281
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Yengeç burcu sağlık konusunda nelere dikkat etmeli?

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeçler


2015 yılı koşturmanın, çalışmanın ve sorumluluklarınızın arttığı bir sene olacak. Tüm bu aktivasyon içinde bedeninize iyi bakmalı, fiziksel olarak kendinizi fazla zorlamamalı, planlı olmalı ve dinlenmeyi de bilmelisiniz. Aksi taktirde, aşırı yorgunluk nedeniyle bedensel sorunlar yaşayabilirsiniz. Yaşam tarzınızı, beslenmenizi en az işleriniz kadar iyi organize etmek önemli olacak. Kan değerlerinizi kontrol ettirmek, stresinizi azaltacak faaliyetler içinde de bulunmak yıl içinde dikkat etmeniz gereken noktalar arasında. Stresle başa çıkmakta zorlanabilirsiniz ki sinir sisteminize özen gösterin. Bağışıklık sisteminizi iyi korumaya gayret edin. 

2015 yılında Yengeç burcu ve sağlık

Yılın ikinci yarısı egzama, alerji sorunlarına biraz daha açık olabilirsiniz. Bu durum bağışıklık sisteminize özellikle yılın ikinci yarısı daha fazla dikkat etmeniz gerektiğini, bedeninizi ve zihninizi dinlendirmeniz ve tatillerinizi atlamamanız gerekliliğini de vurgulamakta.

2015 yılında genel olarak bağırsaklarınız hassaslaşıyor. Eğer müzmin bir kabızlık veya kolit eğiliminiz varsa daha dikkatli olun ve beslenme planınızı buna göre ayarlayın. Fıtık ve benzeri sorunlara eğilim gösterebilirsiniz. 

Satürn bu yıl 14 Mart ile 1 Ağustos 2015 tarihleri arasında sağlık alanınızda rötar etkisine geçecek. Bu süreç geçmişte başlayan; özellikle kemikler, bel sorunları, diş ve diş eti rahatsızlıklarınızı tekrar gündeme getirebilir. Bu yıl sağlık etkileriniz adına dikkat etmeniz gereken dönemler içinde Temmuz ayı hassas etkiler barındırmakta. 

Burcunuzda kavuşum halinde ilerleyecek Mars ve Güneş, 25 Haziran'dan itibaren 9 Ağustos'a kadar tansiyon sorununuz varsa özenli olmanız gerektiğini vurguluyor. 

25 Haziran - 20 Temmuz 2015 tarihleri arası acil olmadıkça önemli ameliyatları planlamanın destekli olmayacağına işaret etmekte. Ayrıca estetikle ilgili her türlü müdahaleyi de Venüs?ün gerileyeceği 25 Temmuz ile 6 Eylül arasına denk getirmemek doğru olur. 

Sevgili Yengeç burcu, sağlıklı bir sene geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat