Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Yengeç burcu aşk hayatı nasıl olacak?

17,938
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Yengeç burcu aşk hayatı nasıl olacak?

Sevgili Yengeç burcu ve yükselen burcu Yengeç olanlar;


Bu yıl aşk hayatınızda ilişkilerinizde gereksiz yüklerden kurtulma ve bakış açınızı daha net tutma, kararsızlıklarınızı sonlandırma açısından yeni adımlar atmanızı sağlayacak etkiler söz konusu olacak. 

2015 yılında Yengeç burcu ve Aşk

İlişkilerinizde sosyalleşeceğiniz, iletişime dönük olacağınız, çevrenizle iletişimde daha etkin olacağınız bir yıl geçireceksiniz. Özellikle Ağustos - Eylül arasındaki döneminde beraberliğinizde daha eleştirel ve detaylı bakış açınız hakim olacak ki bu dönem daha önce üstünde durmadığınız konular fazlasıyla dikkatinizi çekebilir veya sizi rahatsız edebilir. 

Evli veya bekar, Ağustos ile Ekim arasında aşkta duygusal olmaktan ziyade daha gerçekçi ama fazlasıyla eleştirel olabileceğiniz bir dönem var. İlişkilerle ilgili etkileriniz Mayıs başıyla birlikte hareketlenirken, yaz ayları boyunca aşka dönük ilginç deneyimler yaşayabilirsiniz. Bekar Yengeçler için evlilik ve yeni bir beraberlik veya aşkta daha hareketli dönemler yaz ile birlikte canlanacak. 

8 Mayıs - 5 Haziran tarihleri arasında Venüs burcunuzda ilerlerken, ilişkiler açısından şanslı bir dönem yaşayacaksınız. Özellikle bekar Yengeçler açısından daha dikkat çekici olacakları bu dönem, yeni bir beraberlik açısından şanslı bir ay zaman olacak. Evlilik ve benzer bir adım için bu dönem yılın sizin adınıza destekleyici zamanlarından birisi. 

2015 yılında Yengeç burcu ve aşk hayatı

2015 yılında Venüs, 25 Temmuz ile 6 Eylül arasında rötarda olacak. Bu süreç ilişkilerinizde duygusal iniş çıkışlara biraz daha yakın olacağınız zamanları gösterirken, devam eden ilişkinizde farkındalıklarınızın ve beklentilerinizin değişmesine de neden olabilecek. Venüs rötarı sırasında eski bir ilişkiden tekrar haber olmanız veya önceden tanıdığınız biri ile beraberlik yaşamanız olası. Diğer yandan Venüs rötarı evli iseniz veya devam eden bir ilişkiniz varsa, karşı tarafla iletişime dikkat etmeniz gereken bir sürece de işaret etmekte. 

2015 yazında 25 Temmuz - 6 Eylül tarihleri arasında aşk alanınızda her türlü yazılı ve sözlü iletişime dikkat etmeniz doğru olur. 

Sevgili Yengeç burcu, 2015 yılının size sevgi ve mutluluk getirmesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat