Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Türkiye'de siyasi kriz olacak mı?

508
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Türkiye'de siyasi kriz olacak mı?

2015 yılını Türkiye açısından değerlendirdiğimiz zaman özellikle Güneş tutulmaları, Koç burcunda ve Terazi burcunda gerçekleşenler Türkiye'nin hem hükümet hem de muhalefet alanına temas ediyor. Bu nedenle özellikle siyasiler arasında ciddi çekişmeler yaşanabilir.

2015 yılı için özellikle hükümetin astrolojik haritasına baktığımız zaman iç çekişmelerin, iç kargaşaların bulunduğunu, muhalefetin haritasına baktığımız zaman ise yeni başlangıçlar, yeni çıkışlar yapabileceklerini ve her iki tarafın da kendi arasında gergin durumlar yaşayabileceklerini söyleyebiliriz.

Özgürleşme ve reform çalışmalarında sorunlar

Türkiye açısından baktığımız zaman, uzun süredir devam eden özgürleşme ve reform çalışmalarının ilerleyen dönemlerde, özellikle 2015 sonuna doğru bir çatışma ortamına dönüşeceğini söylemek yanlış olmaz. Bu nedenle halk kendini gergin, kısıtlanmış ve sıkıntıda hissedebilir. 

Türkiye siyasi kriz anlamında 2015 yılını sıkıntılı geçirebilir. Özellikle yapılan son seçimlerde hükümetin kendi başına çıkabileceği gibi, partinin koalisyona gitme olasılığı da oldukça yüksek görünüyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat