Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Oğlak burcunu parasal konularda neler bekliyor?

6,744
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Oğlak burcunu parasal konularda neler bekliyor?

Sevgili Oğlak burcu veya yükselen Oğlak, 


2015 yılındaki Satürn transiti sizi iş ve parasal konularla ilgili daha temkinli olmaya, şartları zorlamadan durumları ele almaya davet ediyor. Öncelikle hayatınızda ayrımlar yapacağınız, aile, sosyal alanlar hatta iş arkadaşlarınız veya çevrenizle ilgili gerçekten dost olanlarla, hayatınızda gereksiz şekilde bulunan insanları bir anlamda ayıklayacağınız bir sene olacak. Etkiler sizi daha içsel olmaya yöneltirken, izlemek ve anlamak sizin için daha önemli olacak. Kuşkularınızın, korkularınızın arttığı bu yıllık süreçte maddi ve iş planlarınızı önemli ataklar yapmak, büyümek ve ilerlemek şeklinde planlamak doğru olmaz. Koşullar değişim etkisine yoğunlaştığı için, savunmada kalmak, risk almadan sahip olduklarınızı korumaya çalışmak en doğrusu olacaktır. 

Bu yıl 11 Ağustos'a kadar olan dönemde rakipler, düşmanlar açısından da daha önce fark etmediklerinizi görmek ve anlamak söz konusu olacak. Rekabet ettiğiniz kişi veya kurumlara karşı dikkat etmek, açık vermemek doğru olur. Mahkeme ve benzeri hukuki alanlarda düşünerek adım atın. Süregelen davalarınızda beklemediğiniz sonuçlar olabileceği gibi, yeni bir dava veya hukuki bir adım atma niyetiniz varsa, sizi temsil eden kişiyi titizlikle seçin ve iyi takip edin. Ayrıca davaların uzaması, bir türlü sonuçlanmaması da söz konusu olabilir. Hukuki konularda Eylülden itibaren daha rahat olan süreç, öncesinde zorluklarla karşılaşmanıza neden olabilir. 

21 Ocak - 21 Şubat tarihleri arasında parasal alanlarınızdan geçecek olan Venüs, alacaklarınızı toparlamak, gelirlerin artması ve şans elde etmek açısından olumlu bir dönem. Şubat ve Mart ayları özellikle gayrimenkul veya araba alımlarına yönelmeniz açısından kendinizi daha cesur ve istekli hissedebilirsiniz. Gayrimenkul alanlarınızda fırsatlara açık olacağınız bu süreçte, yılın genel etkilerinin maddi konularda tedbirli olmanız gerektiğini vurgulamasından dolayı, büyük kredi veya borçlarla bu tip girişimler yapmanızın doğru olmadığınız bilmelisiniz. Bu yıl yatırımlarınızı riske girmeden gerçekleştirmeli ve hatta mümkünse daha çok nakitte kalarak, artırdığınız bir paranız olursa bunu emin olacağınız banka veya benzeri alanlarda değerlendirmeniz daha doğru olacaktır. 

Kredi başvuruları veya almak istediğiniz krediler açısından Haziran ayı sizi destekleyen etkiler barındırırken, 25 Temmuz ile 6 Eylül arasında her türlü kredi, borç alacak işlemlerinize dikkat edin. Mümkünse bu tip adımları bu süreçte ele almayın. 

11 Ağustos'la birlikte, seyahat, yabancılar, yurtdışı bağlantıları, ithalat-ihracat, eğitim, hukuki konular, hizmet sektörü alanlarında uğraşılarınız varsa, Jüpiter'in burayı hareketlendirmesi ile daha rahat edeceğiniz ve bu konularda açılımlar, fırsatlar yakalayabileceğiniz bir süreç başlayacak. 

Özellikle Eylül ve Ekim aylarında girişimlerle ilgili dikkat etmeli, düşünmeden, iyice hesaplamadan riskli girişimlerde bulunmamalısınız. Ayrıca bu dönemde bilmediğiniz, hiç anlamadığınız alanlara, başkalarının önerileri ile girmeyin. Bu sene daha çok bildiğiniz emin olduğunuz ve rekabet etmeye alışkın olduğunuz işlerde kalmanız doğru olur. 

Sevgili Oğlak burcu, yeni yılın size bolluk ve bereket getirmesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat