Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Oğlak burcu sağlık konusunda nelere dikkat etmeli?

2,790
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Oğlak burcu sağlık konusunda nelere dikkat etmeli?

Sevgili Oğlak veya yükselen Oğlak, 


2015 yılında sağlığınızla ilgili dikkatli olmalı, kontrollerinizi ihmal etmemeli, herhangi bir sağlık sorunu belirtisinde vakit kaybetmeden uzmana danışmalısınız. Yıl içinde dikkat etmeniz gereken en önemli etki öncelikle ruhsal sağlığınız olacak. Strese karşı dikkatli olmak bir yana, korkularınızın, takıntılarınızın, daha önceden hatta çocukluğunuzdan beri süregelen bilin altı kayıtlarınızın aktive olacağı bir dönem söz konusu. Eğer kaygı bozukluğuna, panik atağa eğiliminiz varsa bu yıl dikkat etmenizde fayda var. 

2015 yılında genel olarak stresle başa çıkmak adına daha hassas olacaksınız. Özellikle Mart ile Temmuz arası sağlık etkilerinize dikkat etmelisiniz. Sinir sisteminiz bu dönemde daha hassas olabilir. 

Bu yıl Mars, 12 Mayıs - 25 Haziran tarihleri arasında sağlık alanınızda seyir edecek. Bu süreçte cerrahi müdahaleler açısından dikkatli olmak gerekiyor. Ayrıca alerji ve ciğerler kaynaklı sorunlara daha açık olacağınızı bilmelisiniz. Sağlıkla ilgili daha çok Ekim ayından itibaren daha rahat etkiler söz konusu olacak. Bu süreçle birlikte bağırsaklara ve sindirim sisteminde özen göstermek gerekse var olan sorunlara çözüm bulabileceğiniz için yılın Eylül sonrası aralığı ruhsal ve fiziksel olarak rahatlayacağınız bir döneme işaret ediyor. 

Sevgili Oğlak burcu, 2015 yılının size sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat