Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Koç burcunu parasal konularda neler bekliyor?

4,817
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Koç burcunu parasal konularda neler bekliyor?

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar, 


Bu yıl mesleki konular, çalışma alanlarınız adına yılın ikinci yarısı fırsatlara daha açık olacağınız etkileriniz var. 11 Ağustos'ta çalışma alanınıza geçecek olan Jüpiter, iş fırsatları, çalışma koşullarınızın düzelmesi, size bağlı çalışanlardan gelecek destekler, iyi bir ekip kurma adına akıcı ve güzel etkiler içinde olacağınıza işaret ediyor. 

2015'te Koç burcu ve iş hayatı

İş becerilerinizi geliştirme ve daha üretici olabilme adına da Ağustos'tan itibaren destekleniyorsunuz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken iyicil etkileri ile bilinen gezegenin sizi aynı zamanda rehavete de yatkın tutması olacak ki, özellikle Ağustos ayından itibaren daha disiplinli olmalı, planlı hareket etmeye gayret etmelisiniz. Eğer hizmet sektörü, sağlık alanları ile bağlantılı bir iş yapıyorsanız, Ağustos'tan itibaren vurgulu olacak bu enerjilerden daha rahat faydalanmanız da olası. 

Bu yıl Satürn 25 Aralık 2014'ten itibaren burç değiştiriyor. Sizin için dış ticaret bağlantılarınız, ithalat, ihracat konuları, eğitim konuları, yayıncılık işleri, turizm ve seyahat organizasyonları, otelcilik, yabancılarla ilgili alanlar, akademik işler hukuki konularla bağlantılı işlerinizde sorumluluklarınızı artacağı, belki de bir terfi ve benzer atama yaşayacağınız bir dönem vaat etmekte. Ancak her durumda çalışma ve disipline olarak sonuç alacağınızı da unutmamalısınız. Diğer yandan Satürn bu alanlarda size önemli tecrübeler kazandırırken, zorluklarla da mücadele etmenizi talep edebilir. 

Satürn yıl boyunca bu alanlarınızdan yolculuk ederken, 14 Mart'ta rötara geçiyor ve 1 Ağustos'a kadar rötarda kalıyor. Bu aralıkta özellikle Temmuz ile Eylül arasında iş alanlarınızda karışıklıklara, duraksamalara karşı tedbirli olmak doğru olacak. 

17 Mart ile 12 Nisan arasında para alanınızda bulunacak Venüs, sizi maddi alanlarda daha bereketli bir dönemde tutacak. Bu dönemde Mars'ın da bu alana geçmesiyle parasal konularda aktif ve mücadeleci olacağınız etkiler içinde olacaksınız. 

12 Nisan'dan 8 Mayıs'a kadar olan dönemde parasal kazançlarınız adına daha mücadeleci ve girişimci etkileri öne çıkıyor. 

Bu yıl 17 Mart'la başlayan süreçte bahar ayları boyunca bilhassa 19 Mayıs'a kadar olan dönemde parasal alanlarınızda bereketli etkiler içinde olacak ve aynı zamanda paranın size gelmesini beklemeden, kazançlarınız adına girişimci ve mücadeleci aktif etkiler yaşayacaksınız. 

2015'te Koç burcu ve para

Maddi alanlarda 21 Ocak ile 11 Şubat arasında genel gelir gider dengeleriniz dikkat etmek doğru olur. Merkür gerilemesini kazançlar alanınızla da bağlantılı yaşayacağınız bu süreçte imzalar ve kontratlar açısından tedbirli olmak gerekmekte. 

19 Mayıs ile 11 Haziran arası iletişim alanınızda rötarda olacak Merkür, ticari bağlantılar, teknolojik konularda alım ve satımlara, anlaşmalara, beklediğiniz gelirlerde ani çıkabilecek duraksamalara karşı dikkatli olmanızı gerektiriyor. 

Merkür'ün sizin adınıza önemli bir rötarı da 18 Eylül ile 9 Ekim arasında ortaklı alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu süreçte ortaklı projeler ve ortaklı işlerinizde yine dikkatli olmak önemli olacak. Yeni bir ortaklık kurmak açısından bu dönem beklenmesi gereken bir süreç diyebilirim.

Bu yıl parasal konularda dikkatli olmanız gereken dönem ağırlıklı olarak Temmuz ile Eylül arasındaki süreciniz olacak. Bu dönemde borç alacak dengelerinize, başkalarından beklediğiniz gelirlerinize, kredili işlerinize daha dikkatli yaklaşmanız doğru olur. Genel olarak ise kariyerinizde önemli tecrübeler edineceğiniz ama sonuçları mücadele ile alacağınız, maddi alanlarda ise özellikle yaz ayları başta olmak üzere iniş çıkışlara biraz daha yatkın olan enerjiler nedeniyle dengeli ve ölçerek ilerlemeniz gereken bir yıl olacak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat