Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Koç burcu sağlık konusunda nelere dikkat etmeli?

2,178
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Koç burcu sağlık konusunda nelere dikkat etmeli?

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar,


Bu yıl günlük hayatınızı iyi düzenlemek, spor ve benzeri aktivasyon içeren alanları doğru koordine etmek, düzenli hareket yapmak ve beslenme diyetinize dikkat etmek sağlığınız adına doğru olur. 

Yılın ikinci yarısı 11 Ağustos'tan itibaren sağlık alanınızı da etkileyecek olan Jüpiter nedeniyle devam eden bir sağlık sorununuz varsa, şifa bulmak, çözümler elde etmek, doğru tedaviye ulaşmak daha kolay olacak. 

2015 yılında Koç burcu ve Sağlık

Bu yılın ilk yarısı Mart ve Nisan ayları sağlığınız açısından dikkatli olmanız gereken bir dönem olacak. 20 Mart ve 4 Nisan'da gerçekleşecek Güneş ve Ay tutulmaları sağlık alanlarınızı yılın ilk dönemi biraz daha hassas kılıyor. 

20 Mart'ta gerçekleşecek Güneş tutulması, sağlığınızla ilgili üstünde durmadığınız bir durumu aktive edebilir. Bu süreci takip eden dönemde bilhassa Nisan ayı boyunca sağlığınıza dikkat etmek doğru olur. 4 Nisan'da gerçekleşecek Ay tutulması da burcunuzda oluşuyor. Bağışıklık sisteminize dikkat etmek, yıl içinde önemsemeniz gereken sağlık etkiniz. Diğer yandan üreme organları, kemikler açısından biraz daha hassas olabilirsiniz. Bu alanlara dikkat etmek doğru olacak. Tansiyon, kan basıncınız ve kan değerleriniz yıl içinde kontrol etmeniz gereken alanlarınız. Migren sorununuz varsa özelikle tutulma dönemleri tedbirli olmak doğru olur. 

Eylül ayındaki tutulmalarda yine sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Öncelikle sağlık alanınızı etkileyecek olan 13 Eylül Güneş tutulması bağırsak ve sindirim sisteminize özel bir hassasiyet verebilir. 28 Eylül yine burcunuz bağlantılı gerçekleşecek Ay tutulması baş bölgeniz, üreme organları, böbrek ve idrar yollarına özen göstermek gerektiğini vurgulamakta. 

Sevgili Koç burcu, 2015 yılını sağlık ve sıhhat içinde geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat