Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Koç burcu aşk hayatı nasıl olacak?

12,880
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Koç burcu aşk hayatı nasıl olacak?

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar, 


2015 aşk adına oldukça hareketli zamanlar geçirmenize olanak verecek. 2015'in başında Ocak ayında sosyal alanlarınızı hareketlendirecek olan Venüs enerjiniz, sizi arkadaş çevrenizde popüler etkiler içinde tutarken, bekarsanız sosyal çevreniz, arkadaşlarınız vasıtasıyla sizi etkileyen biri ile tanışabilir veya siz sosyal alanlarınızda daha parlak ve önde olabilirsiniz. 

2015 yılında Koç burcunun aşk hayatı

Bu yıl Mart ayında burcunuzda ilerleyecek Venüs, sizi genel olarak şanslı ve dikkat çekici kılarken, aşk hayatınızı, ilişki alanınızı da aktif etkiler içinde tutacak. Öncelikle karşı cinsin ilgisini çekeceğiniz bu süreç ilişkiler adına da şanslı olacağınıza işaret etmekte. 

Mart ayında burcunuzda konaklayacak Venüs, bu süreçte Uranüs ile yapacağı ortaklık ile ilişkileriniz adına ani gelişmeler verebileceği gibi, aşk hayatınız adına önceden planlamadığınız hızlı gelişmeler de yaşatabilir. 

Şubat ayı ilişkileriniz sürprizlere açık etkiler barındırıyor. Mayıs ayında gerçekleşecek Venüs - Plüton karşıtlığı sizi evlilik, ilişkiler, partnerinizle diyaloglarınız adına hassas etkiler içine tutacak. Bu yıl süren ilişkiniz hatta evliliğiniz adına Mayıs ayını dikkatli yönetmeniz gereken bir dönem olarak aktarabilirim. 

Haziran ayı 2015 adına ilişkiler ve aşk alanlarınızda en şanslı olduğunuz dönem olacak. Aşk alanınıza geçecek olan Venüs burada Haziran ayı boyunca Jüpiter ile de yapacağı ortaklık ile dikkatinizi ilişkilerinize yöneltecek. Yeni beraberlikler, var olan ilişkinizin renklenmesi, daha ciddi bir yola geçmesi, kendinizi daha rahat ifade etmeniz, partnerinizle güzel vakit geçirmek ve aşk alanlarınız adına 2015 Haziran ayı son derece şanslı zamanınız olacak. 

Bu yıl, 25 Temmuz ile 6 Eylül arasında Venüs rötara geçiyor. Bu süreç ilişkileriniz adına oldukça hassas, zira Venüs rötarı sizin aşk ve ilişkiler alanınız ile bağlantılı olacak. Evliyseniz genel olarak aile içi ilişkilerinize, çocuklarınızla olan diyaloglarınıza dikkat etmek önemli. Bekarsanız bu tarih aralığında yeni bir ilişkiye başlamamalısınız. 

Ağustos sonu ile Eylül başında rötardaki Venüs'ün Mars ile yapacağı kavuşum ilişkileriniz adına son derece hassas bir döneme işaret ediyor. Bu dönem eski bir beraberliği aniden tekrar hayatınıza alabileceği gibi, var olan birliktelikte birden gelişen agresif olaylara sebep olabilir. 

2015 yılında Koç burcu ve ilişkiler

Bu yıl bilhassa yaz aylarında 25 Temmuz'dan itibaren ilişkileriniz adına ani gelişen olaylar sizi şaşırtabilir. Bu süreç yaklaşık Eylül ortasına kadar devam edecek. Dolayısı ile ilişkiler adına en hassas döneminiz Ağustos ayı ile Eylül başı diyebilirim. 

18 Eylül ile 9 Ekim arasında ikili ilişkiler ve evlilik alanınızda rötar etkisinde bulunacak Merkür; eşiniz veya partnerinizle ilgili var olan sorunları öne çıkarabileceği gibi, eski bir ilişkiyi de tekrar gündeminize taşıyabilir. 

Evlilik veya ciddi bir ilişkinin önemli adımlarının atılması adına Kasım ayı destekli etkiler içinde olacaksınız. Karşı burcunuza geçecek olan Venüs sizi evlilik adına başlangıçlar içinde tutabilir. Kasım ayı ilişkiler adına yine şanslı bir süreç olacak. 

Sevgili Koç burcu, bu yıl bilhassa yaz aylarıyla birlikte hareketlenen ilişki alanınız sizi ilginç gelişmeler içinde tutabilir. 2015 in size aşk hayatınızda beklediklerinizi getirmesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat