Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te İkizler burcunu parasal konularda neler bekliyor?

6,913
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te İkizler burcunu parasal konularda neler bekliyor?

Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar;


2015 yılında iş alanlarınız ve parasal gelirleriniz açısından ortaklı alanlarınız, ortaklı işleriniz, proje çalışmalarınız, iş ortağınızla ilgili deneyimlere dönük bir yıl geçireceksiniz. 

2014 yılında İkizler burcunun parasal durumu

2015 başıyla birlikte pürüzleri olan ortaklı çalışmalarınız adına yol ayrımları söz konusu olabilir. Bunun yanı sıra bu etki sizin kişisel haritanızla bağlantılı olarak size ilginç teklifleri getirebilir ve güçlü ortaklıklar da kurabilirsiniz. Her durumda başkalarıyla birlikte yürüttüğünüz işleriniz adına yoğun çalışma ve elde edeceğiniz gelirleri mücadele ile alma söz konusu olacak. Maddi alanlarda bu yılın ilk yarısı mücadele ile gelecek parasal kazançlar, yılın ikinci yarısı bir anlamda ektiğinizi biçme dönemi yaşamanıza olanak sağlayacak. Bu yıl kariyerinizde ve maddi gelirlerinizde ileriye dönük önemli karar ve adımlarınızın ön hazırlıklarını yapma imkanı bulacaksınız. 

Yılın ilk yarısı, yayıncılık, eğitim, reklam, halkla ilişkiler alanlarında destekli olan etkiler yılın ikinci yarısı özellikle sonbaharla birlikte gayrimenkul ve emlak alanlarında uğraşılarınız var daha destekleyici olacak. 

8 Aralık 2014 ile 8 Nisan 2015 arasında Jüpiter cesaret alanınızdan rötar yapacak. Bu dönemde parasal ve kariyer alanlarınızda daha dikkatli adım atmak önemli olacak, başta reklamcılık, yayıncılık, eğitim alanlarında ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz. Önceden başlayan ve kesilen işler varsa bunları tekrar ele almak söz konusu. 

2015 yılında İkizler burcunun para ve kariyer alanları

11 Ağustos'la birlikte gayrimenkuller ve emlak alanlarınıza geçecek olan Jüpiter, Ağustostan itibaren bu alanlarda çalışmalarınız varsa sizi destekliyor. İnşaat, emlak, gayrimenkulle ilgili her türlü işinizde fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca ev alma planlarınız varsa bu sene desteklenecek dönem daha çok Ağustosla birlikte başlayan süreç olacak diyebilirim. Diğer yandan yaratıcılık gerektiren bir işiniz varsa ağustostan itibaren ilginç fikirler üretme ve kendi yaratıcılığınızı keşfetmeniz açısından oldukça verimli bir dönem geçireceksiniz. 

Yılın hemen başında 21 Ocak ile 11 Şubat arası gerçekleşecek rötar ise yurtdışı kontakları ve yayıncılık, eğitim alanlarında dış ticaret bağlantılarınızda yine dikkatli olmanız gereken bir süreci göstermekte. 

Bu yılın Merkür gerilemeleri içinde, özellikle 19 Mayıs ile 11 Haziran 2015 tarihleri arası burcunuzda gerçekleşecek Merkür rötarı her türlü kontrat, anlaşma ve teknolojik yatırımda daha dikkatli olmanız gerektiğini göstermekte. Parasal alanlarda bereketli dönemlerinize göz atacak olursak, Şubat ayında kazançlar alanınızda bulunacak Venüs, Mars desteğini de yanına alarak, sizi maddi gelirleriniz adına mücadeleci kılacağı gibi, parasal alanlarda çevrenizin desteğini aldığınız, şanslı bir dönem olacak. 

10 Mayıs'tan itibaren para alanınıza geçecek olan Venüs, Mayıs ayını kendi çabalarınızla elde ettiğiniz gelirler açısından verimli kılmakta. Ekim ayı gayrimenkul alanınızda Jüpiter ile ortaklık yapacak olan Mars ve Venüs, gayrimenkul alımı, satımı, emlak işleri açısından oldukça destekli. 

Ekim ayında kariyeriniz ve iş alanlarınızda önemli fırsatlar yaşayabilirsiniz. 

Sevgili İkizler burcu, bolluk ve bereket içinde bir yıl geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat