Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te İkizler burcu aşk hayatı nasıl olacak?

18,098
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te İkizler burcu aşk hayatı nasıl olacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar;


2015 yılında, sosyal alanlarınız ve arkadaş çevrenizle bağlantılı olarak tanışacağınız, ilginizi çekebilecek kişilerle yeni ilişkiler sizi özellikle yılın ilk yarısı meşgul edebilir. 2015'in özellikle Şubat ve Mart aylarında çevrenizde değişiklikler, yeni insanlarla tanışma veya arkadaşlarınız vasıtasıyla farklı insanları hayatınıza alma etkileriniz yükseliyor. Diğer yandan bu yıl ilişkilerle ilgili biraz daha yüzeysel olacak duygusal geçişler yaşayabilirsiniz. Kendi önceliklerinizi, sosyal alanlarda sevdiğiniz şeyleri, hobilerinizi veya kişisel zevklerinizi de önemseme söz konusu olacak. Dolayısıyla aşka bakış açınızda yeni heyecanlar aramaktan ziyade, size uyum sağlayacak ve kendinizi rahat hissedeceğiniz birlikteliklerde daha rahat olduğunuzu düşünebilirsiniz. 

B2015 yılında evlilik alanınıza 2014 Aralık sonu itibarıyla yerleşecek Satürn, sizi evlilikle ilgili sorumluluklarla yüzleştirebilir. Bu dönem evliyseniz eşinizin hayatında önemli dönüşümlerin olduğu bir sene olabilir ki bu dönüşümler ilişkinizi farklı bir alana taşıma ve bir anlamda sınama etkisi de taşıyor. Bekarsanız beraberliğinizle ilgili görevleriniz veya sorumluluklarınız size sıklıkla hatırlatılabilir ki ne yöne gideceğinizi iyi belirlemeniz gereken ilginç deneyimler yaşayabilirsiniz. Bir tarafta kendi alanlarınızı keşfetme ve bu alanlara sahip çıkma dürtüsü, diğer tarafta ise ilişkilerle ilgili sorumluluklar arasında seçimler yapacağınız duygusal iniş çıkışlara biraz daha yakın olduğunuz bir yıl aşk alanlarınızda adeta büyümenize neden olacak. 

Bu yılın ilk yarısı 4 Nisan'da yaşanacak Ay tutulması ilişki alanınızda gerçekleşirken belki de tüm yılı etkileyecek şekilde duygusal hislerinizi tekrar revize etmenize neden olabilir. Tutulma, beraberliklerinize bakış açınızı yeniden revize etmenizi sağlarken, yeni bir beraberliği hayatınıza dahil edebilir. Evli iseniz, ilişkide devam eden sorunları daha net görmeniz olası olacak veya eşinizle ilgili var olan pürüzleri net şekilde ortaya koyacak ve kendi alanlarınızı belirgin hale getirebileceksiniz. 

Aşkın gezegeni Venüs 10 Nisan ile 8 Mayıs 2015 tarihleri arası burcunuzda konaklarken, sizi daha dikkat çekici ve ilişkilere dönük kılacak. Bu süreç yeni beraberlikler yaşamak adına şanslı olduğu kadar, devam eden ilişkiniz veya eşinizle duygusal kontaklarınız adına verimli bir döneme işaret etmekte. 

Venüs bu yıl 25 Temmuz ile 6 Eylül 2015 tarihleri arasında rötara geçecek. Eski bir ilişkinizden tekrar haber alma veya karşılaşma, var olan beraberliğinizde geçmişten kaynaklanan sorunları tekrar ele alma söz konusu olabilir. Her durumda bu süreçte yeni bir beraberliğe başlamamak önemli olacak. Evlilik veya evlilikle ilgili adım atmak, başlangıç yapmakta bu dönemde doğru olmaz. 

Venüs gerilemesi ilişki alanlarınızda bakış açınızı değiştireceğiniz ve eski ilişkileriniz veya eski bir bağlantınız üzerinden ilginç deneyimler yaşayabileceğiniz bir süreç olacak ki bu dönemi aşk hayatınız açısından iyi yönetmek gerekebilir. 

Kasım ayında aşk alanıza geçecek olan Venüs, bu yılın şanslı sürecini yaşamanıza neden olabilir. Aşk hayatınızda güzel gelişmelere neden olacak bu dönem hem hareketli hem de tüm yıl içinde devam eden inişli çıkışlı ilişkiler alanında suların durulmasına neden olabilir. 

Sevgili İkizler burcu, 2015'in size mutluluk huzur ve aşk getirmesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat