Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Balık burcu sağlık konusunda nelere dikkat etmeli?

2,912
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Balık burcu sağlık konusunda nelere dikkat etmeli?

Sevgili Balık veya yükselen Balık, 

Bu yıl daha çok sindirim sisteminize dikkat etmek önemli olacak. Yeme düzeninizi iyi ayarlamak, eğer kilo vermeniz gerekiyorsa bunu yıl içinde doğru beslenerek planlamak gerekmekte. Özellikle yaz ayları Mayıs ile Eylül arasında mide ve sindirim sistemi hassasiyetlerine daha fazla dikkat etmek gerekebilir. 

Bu yıl zararlı alışkanlıklarınızdan kurtulmak, bırakmak istediklerinizi terk etmek adına sizi destekleyen enerjiler, beslenme düzeni oturtmak ve alışkanlıklarınızı değiştirmek adına da sizi daha iradeli kılıyor. Ayrıca alternatif tıp ve beslenme üzerine çeşitli araştırmalar yapmak adına daha meraklı ve istekli olabileceğiniz bu sene, alternatif programlar, şifalı çalışmalar, meditasyon veya benzeri faaliyetlere daha ilgili olmanıza da neden olacak. İlginç yöntemlerden fayda bulmak veya araştırmak adına bu sene sizin adınıza ilginç olabilir. 

Venüs, 25 Temmuz ile 6 Eylül arasındaki rötarı sırasında sağlık alanlarınızı da etkileyeceği için, başta, karaciğer, kalp ve şeker gibi sorunlara eğiliminiz varsa genel olarak dikkatli olmak, kontrollerinizi ihmal etmemek doğru olur. Bu süreçte, sağlık etkileriniz daha hassas olacağı için Venüs rötarı tarih aralığına sıhhatiniz açısından da dikkat etmeye özen gösterin. 

2015 yılı sağlık açısında dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta da strese ve gerginliklere daha dayanıksız olmanız olası. Bu nedenle fiziksel bedeniniz kadar ruhsal sağlığınıza da özen gösterin ve mümkünse yoga gibi fiziksel ve ruhsal denge bulmanıza destek verecek çalışmalara zaman ayırmaya gayret edin. 

Sevgili Balık burcu, 2015 yılının size sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat