Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015 - 2016 yıllarında iç cephe boyası renk trendleri ne olacak?

119,914
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015 - 2016 yıllarında iç cephe boyası renk trendleri ne olacak?

2015 ve 2016 yılları kendine çok özel bir yapısı ile diğer sezonlardan net olarak ayrılıyor. Farkındalığın ve tasarımın çok artığı bir dönemdeyiz. Bu noktada da baktığımızda, Filli Boya olarak, aslında bugüne kadar hiç kullanmadığımız renklerden bir palet oluşturduk. 

Filli Boya Coloration serisinde kozmik renkler grubu ile alışkanlıklarınızı bozacak bir renk grubu ile birlikte iç mekanlarınızda yenilikçi bir tavır sergiledik. 

Özellikle baktığımızda kozmik renklerin evrenin bir parçası olduğumuzu anımsatan ışıklı renk yapısına dikkat çekmek istedik. 

Işıklı renkler kristal taşlarından, meteorlardan veya farklı elementlerden aldığımız özel renk paleti. Özellikle kristal pembe kuvars ya da mangan rengi gibi çok özel mor, pembemsi griler ve mint yeşilinden neon sarısına kadar uzanabilen kriptonik tonları gibi, mavi tonlarının çok özel olduğu bir dönem. Daha küçük mekanlarda yaşadığımız bu dönemlerde küçük mekanları nasıl büyütebiliriz, daha ferah, huzurlu ve barışçıl, uçsuz bucaksız mekanlara nasıl dönüştürebiliriz sorusunun yanıtı elbette ki renk gücü.

Renk gücü dediğimizde kosmozdan, yani yaşamın enerjisinden aldığımız  kozmik renkler geliyor. 

Kozmik renkler aynı zamanda renk tanımında da yeni bir literatür getiriyor hayatımıza. Eskisi gibi kolay tanımlayamıyoruz renkleri. Bu nedenle her rengin yaşamdan, kozmozdan bir referansı var. Bunlara gün sarısı, kaya kristali gibi çok önemli renklerden örnek verebiliriz. Tüm bu tanımlarla birlikte renklerin de nüasları değişmiş durumda.

AlpinaSilan Silikonlu İç Cephe Boyası

-AlpinaSilan Silikonlu İç Cephe Boyası ile yüzeyler kolay silinir; pürüzsüzdür, leke tutmaz. Evinizin renkleri ilk günlü canlılığını hiç kaybetmez.

-Filli Boya bayilerinde bulabileceğiniz Coloration renklerini yaşam alanlarınıza en yüksek performansla taşımak için AlpinaSilan İç Cephe Boyası'nı tercih edebilirsiniz.

Kalabalık kentlerde yaşarken, daha rahat, kendi mekanlarımızda seçtiğimiz özel renklerle birlikte mekanlara da nefes aldırıyoruz. Bu yüzden gölge grisi, füme, grinin çok yeni tonları ile taş, meteorlar ve kozmosun tüm koyu ve açık renklerinden aldığımız renk referansları; koyu lacivert, yeşil, yeşilin ışıklı tonları gibi çok özel renk paletleri ile beraber alışkanlıklarımızı bozduğumuz bir yıl. Bu sebeple tasarım çağında olduğumuzu anlattığımız ya da yansıttığımız en önemli mekanlar yaşadığımız ya da değdiğimiz mekanlar.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat