Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2014'te Kova burcunun aşk hayatı nasıl olacak?

12,520
kez izlendi
Puan: 2.54 / 5
Detaylı Açıklama

2014'te Kova burcunun aşk hayatı nasıl olacak?

2014 yılında Kova burcunun aşk hayatı inişli çıkışlı süreçler yaşayacak.

Kova burcu 2014
yılına 30 Ocak'a kadar sürecek olan Venüs gecikmesiyle başlıyor. Bu nedenle Kova burcundan olanların özellikle gizli kapaklı bir ilişkileri varsa ya da ilişkilerinde üzerini örttükleri konular varsa bunların günyüzüne çıkmasında etkili olabilir.

Kovalar 2014'ün ilk 30 gününde yaşanacak Venüs rötarı nedeniyle bu dönemde daha önce başlayan ve biten bir ilişkilerini tekrar canlandırabilir ya da önceden tanıştıkları insanları tekrar hayatlarına sokabilir. Öte yandan 30 Ocak'a kadar olan bu dönem Kovaların yeni bir ilişkiye başlaması ya da var olan bir ilişki için önemli kararlar alması için uygun bir zaman değil. Kovalar aşk ile ilgili kararlarını Ocak ayı sonrasına bırakmakta fayda görebilir.

Venüs 25 Haziran-18 Temmuz tarihleri arasında Kova burcunun aşk ve ilişkiler alanında olacak.  Bu da aşk ve ilişkiler açısından oldukça şanslı bir döneme işaret ediyor. Ancak bu sürecin 7 Haziran-1 Temmuz arasında kalan kısmında Merkür gerilemesi yaşanacak. Bu süreçte de aşk ve ilişkilerle ilgili konularda dikkatli olmakta ve önemli kararlar almamakta fayda var.

1-18 Temmuz 2014 tarihleri arası Kovaların evlilik için tercih edebilecekleri bir süreç. Kovalar bu dönemde kendilerini evliliğe daha yakın hissedebilir, var olan ilişkilerini evliliğe taşımak isteyebilirler. Bekar Kovalar için 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arası evlilik açısından son derece olumlu etkiler var.
 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat