Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2014'te Kova burcu hangi kariyer hedeflerine ulaşacak?

5,545
kez izlendi
Puan: 3.33 / 5
Detaylı Açıklama

2014'te Kova burcu hangi kariyer hedeflerine ulaşacak?

Kova burcunu 2014 yılında kariyer alanında çok önemli gelişmiler bekliyor. Bunun en önemli nedenlerinden biri Kova burcunun kariyer alanındaki Satürn etkisi. Aslında bu etki 2013 yılı başında başladı ve 2014 yılının Aralık ayı sonuna kadar vurgulu şekilde devam edecek.

Bu durum Kova burçlarının bu süreçte kariyer açısından çok önemli tecrübe ve birikim elde edeceği ancak bunu yaparken de son derece zorlayıcı enerjilerden geçeceği anlamına geliyor. Fakat unutulmamalı Satürn etkisi her zaman hayat boyu kullanılacak birçok yararlı deneyimi beraberinde getirir. Dolayısıyla Kova burcunun 2014 yılında kariyer alanında yaşayacağı tüm gelişmeler ona hayat boyu kullanacağı önemli deneyimler kazandıracak.

Takvimsel olarak bakıldığında ise 2 Mart ile 20 Temmuz arası Satürn geri hareketli olacak. Bu ise Kova burcunun bu süreçte işine odaklanmada ve iş disiplini ile ilgili zorluklar yaşamasına yol açacak. Bu noktada Kova burçlarında kariyerlerinde tıkanma hissi, iş değiştirme isteği gibi duygular daha vurgulu hale gelebilir. Dolayısıyla bu süreçte önemli kararlar almayın. Dikkatli davranın ve iş ile ilgili önemli kararlarınızı kesinlikle 20 Temmuz sonrasına bırakın.

20 Temmuz'dan sonra Jüpiter'in de etkisiyle ortak yapılacak işlerde önemli etkiler devrede olacak.


Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat