Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2014 yılı duvar boyası renk trendleri nelerdir?

25,294
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2014 yılı duvar boyası renk trendleri nelerdir?

2014 yılı alışkın olduğumuz dönemlerden çok farklı bir dönemi işaret ediyor. Çünkü farklı karakter ve kişilik yapılarına göre tercihlerimiz çok zengin. 

Birinci grupta doğa tutkunu ve doğal renklere ciddi anlamda bir dönüş olduğu için doğal renklerdeki tüm skalaları seven kişiler için sevindirici bir renk grubu. Kum rengi, bej rengi, dağ kristali renklerinden özel paletlerle hazırlanmış müthiş bir seramoni var.
 
İkinci grup ise rengi renk olarak algılayan ve dinamizmi seven genç duruşlu bireylerin paleti. Burada yaptığımız şey, ben buyum diye bağıran canlı renkler. Bejlerin ya da pembe kuvarsların dışında aquatic; mavi, lacivert, mor lacivert tonları gibi güçlü renklere tanık oluyoruz. 

Filli Boya ile renk trendleri

Doğal renklere müthiş bir dönüş var fakat dinamizm doğal renklere bir araya gelerek muhteşem bir kombinasyon sunuyor.

Ümit Ünal olarak, benim kişisel önerim, Filli Boya Coloration serisinde hazırladığımız bu iki farklı gruptaki renkleri kullanırken bej gruplarla mercan kırmızısı, kızıl tonları birlikte kullanabilmek. 

Dinamik renklerde mor, lacivert ya da kobalt mavisi gibi tonları kullanırken kırık beyaz, bej ve beyaz tonlarını bir arada kullanarak enfes bir seramoni yaratabiliriz. 

AlpinaSilan Silikonlu İç Cephe Boyası
- AlpinaSilan Silikonlu İç Cephe Boyası ile yüzeyler kolay silinir; pürüzsüzdür, leke tutmaz. Evinizin renkleri ilk günlü canlılığını hiç kaybetmez.
- Filli Boya bayilerinde bulabileceğiniz Coloration renklerini yaşam alanlarınıza en yüksek performansla taşımak için AlpinaSilan İç Cephe Boyası'nı tercih edebilirsiniz.

Unutmamamız gereken bir başka detay, zamanla tercih ettiğimiz renk, 2014 yılı için daha fazlaca renk barındırıyor. Biriktirdiğimiz, topladığımız, satın aldığımız ya da yaşamaktan keyif aldığımız objeler yaşam alanlarımıza sızmaya başladığında tercih ettiğimiz duvar ya da mekan renkleri zamanla olması gerekenden çok daha fazla renklenmeye başlar. 

2014 sezonunun iç cehpe boya renklerinde yaz ve kış olmaksızın, aslında diğer renkleri doğru absorbe edebilecek, daha orta ve ılımlı tonları tercih edersek, bu renk seçimleri motivasyonu yüksek bir yıl yaşamamızı sağlayacaktır. Bu nedenle benim kişisel önerim, farklı karakterlerdeki her birey için pembe kuvars, bej rengi, kum rengi ya da aquatic tonların, lacivertin açık tonlarının tüm renk kaosu için daha doğru bir renk olarak öneriyorum.

Videoyu Göster

Ev & Dekorasyon Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat