Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2. günde göbek eritme için hangi egzersizleri yapalım?

281,955
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2. günde göbek eritme için hangi egzersizleri yapalım?

7 günde karın kaslarını çalıştırmak için farklı egzersizler yapabiliriz. Göbek eritme egzersizleri için 2. günde hangi egzersizleri yapabileceğinizi videodan izleyebilirsiniz. Sırtüstü uzanalım. Bacaklarımızı 90 derece kaldıralım. Elleri başın arkasına alalım ve kalkıp inelim. 3 set 16 tekrar yapalım. 


Ayaklarımızı 90 derece kaldıralım. Bu sefer sağa ve sola dönerek kalkıp inelim. 3 set 12 tekrar şeklinde yapalım. Bacaklarımızı 90 derece kaldıralım. Diz açısını bozmadan, 90 derecelik açıyla dizimizi aşağı doğru indirmeye çalışalım. Beli kesinlikle yerden kaldırmayalım. Diğer bacakla da aynı hareketi yapalım. 

Diz eklemimizi hiç açıp kapamayalım. Bu hareketi her bacak için 3 set 12 tekrar şeklinde yapalım. Yüzüstü yatalım, ellerimizi başımızın altına alalım. Bel fıtığımız varsa bacaklarımızı biraz açalım. Nefes verirken vücudumuzu yukarı kaldıralım. Bu hareketi de 3 set 12 tekrar şeklinde yapalım. 7 günde göbek eritme için videolarımızı izleyin. Beslenmenize de dikkat etmeyi unutmayın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat